NewsOne поскаржився, що Зеленський проігнорував «тиск і залякування каналу»

<span>NewsOne і «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня </span> — NewsOne поскаржився, що Зеленський проігнорував «тиск і залякування каналу»
NewsOne і «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня
У Міжнародній редакційній раді NewsОne заявили про «повну відсутність реакції щодо дій радикалів як з боку українських правоохоронних органів, так і керівництва України» Об этом сообщает ultrainfo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Члени Міжнародної редакційної ради телеканалу NewsОne заявили про безпрецедентний тиск «з боку крайніх правих радикалів і залякування журналістів телеканалу в зв’язку з виконанням ними своїх професійних обов’язків».


Про це говориться у заяві, яка опублікована на сайті телеканалу.


«Викликає занепокоєння, що зрив телемосту був здійснений за рахунок грубого тиску з боку тих громадських рухів і парамілітарних організацій, які в звітах багатьох міжнародних правозахисних організацій визначені як екстремістські і навіть неонацистські. На цьому фоні викликає здивування повна відсутність реакції щодо дій радикалів як з боку українських правоохоронних органів, так і керівництва України», — заявили у Міжнародній редакційній раді телеканалу NewsОne.


У заяві зазначається, що «замість підтримки зусиль, спрямованих на пошук шляхів врегулювання конфлікту на Донбасі, новообраний президент України фактично закрив очі на тиск і залякування каналу NewsОne і журналістів, які докладають відповідних зусиль».


«Сподіваємося, ці факти стануть предметом уважного вивчення і належної реакції як з боку інститутів ЄС в цілому, так і країн-учасниць Нормандського формату зокрема», — зауважили члени Міжнародної редакційної ради NewsОne.


Нагадаємо, український телеканал NewsOne і заборонений в Україні пропагандистський телеканал «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00.


Телеканал NewsOne пояснив таке рішення «важливістю діалогу між народами України і Росії».


Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у зв’язку із намірами телеканалу NewsOne провести телеміст.


Згодом 8 липня телеканал NewsOne скасував телеміст із Росією.


У понеділок ввечері активісти запалили фаєри під офісом телеканалу та вимагали покарати NewsOne, який відкрито висловлює підтримку РФ.


Читайте також матеріал «Главкома»:
  • «Надо поговорить». Як Медведчук з Путіним мости наводили


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/newsone-poskarzhivsya-shcho-zelenskiy-proignoruvav-tisk-i-zalyakuvannya-kanalu-608316.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя