Андрій Табалов: Проведення молитовних снiданкiв може стати гарною практикою зближення людей. ФОТО

Андрій Табалов: Проведення молитовних снiданкiв може стати гарною практикою зближення людей. ФОТО

Учора, 2 жовтня, у мiськiй радi Кропивницького провели засiдання комiсiї сприяння дотриманню законодавства про свободу совiстi та релiгiйнi органiзацiї пiд головуванням секретаря мiськради Андрiя Табалова. Про це йдеться на сайті міськради.
Об этом сообщает il-vn.com со ссылкой на СМИ.

Члени комiсiї заслухали iнформацiю начальницi вiддiлу з питань внутрiшньої полiтики мiської ради Оксани Горбенко щодо проведення у мiстi масових заходiв протестантськими релiгiйними громадами. Цьогорiч громадськiсть обласного центру жваво обговорювала театралiзовану постановку, органiзовану церквою "Жива надiя", на центральнiй площi мiста пiд час Великоднiх свят. Тодi дiйство отримало не тiльки схвальнi вiдгуки, але й наштовхнулася на критику: не всi мiстяни пiдтримали iдею органiзаторiв проводити частину дiйства на площi Героїв Майдану. На захист постановки виступила начальниця вiддiлу з охорони культурної спадщини Надiя Лiсняк, яка висловила переконання, що це театралiзована вистава, i, як вид мистецтва, має право на iснування i в такiй формi теж.

"Для нашої країни проведення подiбних театральних постановок у центрi мiста – явище незвичне, а от для Європи – це абсолютно нормально. Наприклад, в Iталiї кожне мiсто має свого святого покровителя, на честь якого постiйно проводять рiзноманiтнi дiйства. Така практика у них укорiнена i закрiпилася в традицiях. Вважаю, що ми повиннi адекватно сприймати такi заходи. Якщо людям це подобається, тоді необхідно створити усi умови для їх проведення" , – зауважив Андрiй Табалов.

Комiсiя обговорила питання органiзацiї проведення у Кропивницькому молитовних снiданкiв, головна мета яких полягає у об’єднаннi громади та окресленнi кола першочергових проблемних питань мiсцевого значення та визначення шляхiв їх розв’язання. Проведення молитовних снiданкiв iнiцiюють протестантськi релiгiйнi органiзацiї, якi пропонують їх проводити у примiщеннi мiської ради за участю керiвництва мiста.

"У нашому реальному свiтi проведення молитовних снiданкiв може стати гарною практикою зближення людей та пiдвищення їхнього рiвня духовностi. Адже духовне здоров’я не менш важливе, нiж фiзичне. Ми повиннi пiдтримувати будь-якi кроки, якi сприятимуть розвитку у мiстян духовностi та гармонiї" , – зазначив секретар мiськради.

Питання щодо мiсця проведення молитовних снiданкiв ще обговорюватиме комiсiя. На засiданнi її члени ознайомилися iз релiгiйною ситуацiєю у мiстi та трансформацiйними процесами у релiгiйному середовищi у зв’язку з прийняттям Томосу про автокефалiю. Роботу комiсiї завершив виїзд усього її складу до Римсько-католицької парафiї "Святого духа", метою якого було ознайомлення з умовами проведення культової практики релiгiйною громадою та iнспектування ремонтних робiт у храмi.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/andrii-tabalov-provedennja-molitovnih-snidankiv-mozhe-stati-garnoju-praktikoju-zblizhennja-ljudei-foto”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя