“Екокампус Чорногора”: у Франківську відкрили молодіжний табір 


Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулося відкриття молодіжного табору “Екокампус Чорногора”. Він триватиме до 8 жовтня. Об этом сообщает lebedinpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Табір “Екокампус Чорногора” має на меті підвищити обізнаність молоді щодо природи, екології та історії Карпат. Люди з України та Польщі зможуть не просто поспілкуватися, а й об’єднатися довкола екологічної ідеї заради збереження природного потенціалу і культурної автентичності Карпатського регіону.

“Програма табору доволі широка і різноманітна. Зараз ми відправляємо студентів у гори, і уже на місці молодь буде виконувати ту програму, яку передбачає захід. Буде 20 учасників з Польщі, тобто 15 студентів, і 5 викладачів, а також 20 з України”, – розповідає керівниця проєкту Мирослава Миленька.

Учасники табору також ознайомляться з етнічними особливостями регіону, самобутньою культурою й історією карпатських горян.

“Я в Україні не вперше, відвідував Рівне, а також Львів, але у Карпатах не був, тому сподіваюся на хороші емоції, та думаю, що проєкт дасть можливість познайомитися з новими людьми”, – каже учасник табору з Варшавського університету, Філіп Куч.

У програму табору входять екологічні і культурно-етнічні тренінги, конкурси, ігри майстер-класи та польові біологічні практикуми, екскурсії тощо.

Учасники підкорять одну з найвищих вершин Українських Карпат – гору Піп Іван Чорногірський та побувають в Міжнародному науковому центрі “Обсерваторія”.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/ekokampus-chornogora-u-frankivsku-vidkryly-molodizhnyj-tabir/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя