Хіти тижня. Волосатий перець на прийомі у Зеленського. "На коліна, комахо! І ноги мені цілуй! Який я тобі собака? Ти як з президентом розмовляєш, гн*до!": Як у "Лізі сміху" згадують Зеленського (відео)

Прозорий Гонщик — Володимир Зеленський сміється над жартом Об этом сообщает delo-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Марк Куцевалов та Ігор Ласточкин посміялися над президентом Володимиром Зеленським. На Кубку Чемпіонів в Одесі їхній номер називався "Волосатий перець на прийомі у президента", зазначають Патріоти України.

Прозорий Гонщик та Ігор Ласточкин розіграли сцену, ніби вони йдуть до Зеленського попросити про одне прохання. У дверях гумористи забарилися, так як президент попросив почекати.

Там і починаються веселощі, коли артисти репетують, з якою промовою звернуться до глави держави. Коли візит був більш-менш обговорений, Куцевалов попросив: "Стій, мені потрібно волосся на перці причесати". Зал, де сидів сам Зеленський з дружиною Оленою, вибухнув реготом.

Як стало відомо, йшлося про справжнього перця з волоссям. Після цього гумористи відкрили двері та вирішили "подлізаться" до президента, нібито спілкуючись між собою".

"Звичайно, я знаю, як ти його кохаєш (почав говорити Куцевалов). Я пам’ятаю, ти вулицею йшов і побачив плакат з його зображенням. І потім пішов дощ, ти зняв куртку і накрив плакат. Тоді ще син твій промокнув, а плакат ні", – говорив він.

"А нафіга мені син! У мене Зеленський є", – почав кричати Ласточкин, після чого на колінах поповз до кабінету президента, але там виявився їхній колега по сцені.

Після цього хлопці вирішили провести репетицію, ніби один з них президент, а другий – прохач. Куцевалов у ролі Зеленського зажадав від Ласточкіна цілувати йому ноги.

"На коліна, комаха! І ноги мені цілуй! Який я тобі собака? Ти як з президентом розмовляєш, гн*да! Ах, ти мене не послухався! А ну спробуй-но ляща президентського", – кричав Куцевалов, отримуючи стусани від колеги.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-volosatyi-perets-na-pryiomi-u-zelenskoho-na-kolina-komakho-i-nohy-meni-tsilui-iakyi-ia-tobi-sobaka-ty-iak-z-prezydentom-rozmovliaiesh-hndo-iak-u-lizi-smikhu-zghaduiut-zelenskoho-video-297388.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя