У Росії помер скандальний сенатор, який закликав завдати точкових ударів по Україні

Євген Бушмін

У Росії помер віцеспікер Ради Федерації РФ Євген Бушмін. У 2014 році він закликав Путіна завдати точкових ударів по території України. Об этом сообщает tvboryspil.in.ua со ссылкой на СМИ.

61-річний Бумшін помер після тривалої хвороби. Похорон сенатора відбудеться 8 жовтня у Москві.

До теми: У Росії прокоментували можливість прямої війни з Україною

У Росії назвали смерть віцеспікера Ради Федерації РФ великою втратою.

Варто знати: Як російська пропаганда промиває мізки щодо ситуації на Донбасі: шокуючі факти

Що говорив скандальний Бушмін про Україну?У 2014 році після вторгнення російських військ в Україну, слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу через загибель жителя міста Донецьк Ростовської області. У Росії заявили, що чоловік загинув нібито в результаті попадання у будинок снаряду, випущеного з території України. В РНБО України заявили про непричетність сил АТО до інциденту.

Євген Бушмін тоді заявив, що українські військові влаштовують провокації, щоб змусити Росію вступити у відкрите протистояння. Він закликав президента Путіна завдавати точкових ударів по Україні у відповідь. Він також називав українських військових "банформуваннями". Бушмін нагороджений Путіним кількома медалями та орденами.

З 2014 року Бушмін перебував під санкціями Євросоюзу і США через анексію Росією Криму і війну на Донбасі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_rosiyi_pomer_skandalniy_senator_yakiy_zaklikav_zavdati_tochkovih_udariv_po_ukrayini_n1215518”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя