Народ готовий влаштувати самосуд: На Росії вбивство 9-річної дівчинки викликало стихійні бунти (фото, відео)

Трагедія в Саратові вибухнула ще в середу, 9 жовтня.

Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.

У російському Саратові вбивство 9-річної дівчинки Лізи викликало масові заворушення. Підозрюваний вже затриманий. Жителі вимагають від поліції видати злочинця для самосуду. У місто стягнуті додаткові сили правопорядку. Ситуація в місті на межі вибуху, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Трагедія в Саратові вибухнула ще в середу, 9 жовтня. Там по дорозі в школу пропала 9-річна Ліза Кисельова. Кілька тисяч людей шукали дівчинку. На жаль, живою знайти її не вдалося.За даними Telegram-каналу Baza, поліція вже затримала злочинця. Це виявився якийсь Михайло Туватін, який раніше був судимий за зґвалтування. Він уже зізнався у злочині і показав, де залишив тіло — в гаражах поруч з сільгоспінституту. Є його фото."Михайло Туватін зізнався у вбивстві дівчинки, він розповів слідчим, що задушив дівчинку зі злості: Ліза нібито йому грубо відповіла", — розповіли в Baza.

До вечора 10 жовтня в Саратові утворилося кілька стихійних мітингів через вбивство дівчинки. Один — біля будівлі поліції, де, на думку місцевих, утримували підозрюваного. Люди вимагали видати їм вбивцю, щоб влаштувати самосуд. Вони перекрили дорогу і звали керівництво поліції на розмову, але щось не вийшло до людей. Поліції навіть довелося застосувати сльозогінний газ для приборкання бунту.

Другий мітинг трапився у гаражів, де виявили тіло дитини. Народ подумав, що слідчі привезли Туватіна на місце злочину і навіть напав на поліцейське авто.

Ситуація в місті склалася дуже напружена. Силові структури Саратова підняті по тривозі, туди негайно направили додаткові підрозділи силовиків.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/narod-hotovyi-vlashtuvaty-samosud-na-rosii-vbyvstvo-9-richnoi-divchynky-vyklykalo-stykhiini-bunty-foto-video-298850.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя